Dárkový poukaz Jdu do toho naplno!

Něco mi říká, že z takového dárku bude doslova sdílená radost a potěšení na obou stranách.

#crotchlessky + podprsenka + choker + podvazek

Poukaz je v doporučené ceně za kompletní set a to včetně choker pásu a jednoduchého podvazkového pásu, viz foto výše. Obdarovaná si může objednávku nakombinovat dle svého přání z nabídky Sheio, avšak v případě objednání produktů za nižší částku, nevzniká nárok na doplacení rozdílu hodnoty poukazu. 
(Podmínky užití poukazu níže)

3 870,00 Kč

háš, jestli se trefíš do vkusu či velikosti prádla?

Výhodou poukazu je, že si obdarovaná může sama následně vybrat, jaké kousky si z mojí nabídky prádla nechá ušít. Produkty k prohlédnutí v "Galerii" nebo na IG profilu @sheio_lingerie. Míry a vše ostatní si s obdarovanou dořeším už sama.

Personalizovaný dárek:

  • Na poukaz vždy píši jméno obdarované ve formě "Milá..." a "Pro...".
  • Jméno obdarované nezapomeň připsat do poznámky k objednávce.

Jak obdržím poukaz?

  • Ve fyzické podobě: Poukaz je zabalen v anonymní obálce, aby když si jej objednáte domů nebo do práce, aby milovaná nebo zvědavý kolega nic nevěděl. Obálka obsahuje poukaz, návod, jak jej uplatnit a pár polaroidů pro fantazii/inspiraci, co si obdarovaná může s poukazem pořídit.
  • V elektronické verzi (PDF) - do 24 hodin nejpozději odešlu do tvé emailové schránky

Způsob doručení:

  • Zásilkovna
  • Osobní předání v Praze Holešovicích (Čas vyzvednutí a přesná adresa po předchozí domluvě.)
  • Online do emailové schránky

Podmínky užití poukazu:

Hodnota poukazu bude odečtena od objednávky prádla (1280,-/2720,-/3870,-). Objednávky jsou možné přes zprávy na Instagramu @sheio_lingerie, nebo email karolina@sheio.cz Veškerá aktuální nabídka Sheio je k nalezení na IG @sheio_lingerie ve výběru "Produkty". V případě nejasností, napište do zpráv nebo na email a já pomohu. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. V případě objednání zboží za nižší cenu než je hodnota poukazu, nevzniká nárok na doplacení rozdílu hodnoty poukazu. V případě objednání produktů v ceně vyšší, než je hodnota poukazu, pak je nutné doplatit rozdíl mezi hodnotou poukazu a cenou vybraného zboží. Platnost poukazu je 6 měsíců od objednání poukazu. Každý poukaz má svůj jedinečný kód, který je nutné při objednání prádla sdělit, jinak nebude možné poukaz uplatnit.